NEWS

Serum do twarzy i ciała za 1 zł w Welcome i Invite Program!

Serum do twarzy i ciała za 1 zł w Welcome i Invite Program!


Czasami bywa tak, że to, co poprawia samopoczucie i pozytywnie wpływa na organizm, działa niekorzystnie na skórę. Ale czy potrafilibyście sobie odmówić opalania na plaży, kąpieli w morzu lub przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach, kiedy temperatura na zewnątrz zbliża się do trzydziestu kresek? Dla wielu z nas to wakacyjne ABC.

Co powinniśmy zrobić, żeby nasza skóra nie zaczęła wysyłać sygnału S.O.S? Podać jej koło ratunkowe. Pomoc już nadchodzi – przez cały 27/19 Okres Rozliczeniowy nowi Memberzy mogą zatwierdzić dodatkową nagrodę w Welcome Program – Serum do twarzy i ciała za 1 zł! Warunek: zamówienie za min. 50 PZ. Serum będzie dostępne z złotówkę również w programie Invite. 

Data ważności kosmetyku: listopad 2019.

Poinformujcie potencjalnych Memberów o możliwości dodania do zamówienia drugiej nagrody – koła ratunkowego dla skóry. Warto zaznaczyć, że w czasie wakacyjnych szaleństw nasza skóra potrzebuje więcej troski i specjalistycznej pielęgnacji. Dlatego polecamy używanie Serum do twarzy i ciała z linii Natural codziennie!

Letnie S.O.S

Zagrożenia dla skóry latem czyhają na każdym kroku… Promieniowanie słoneczne, słona morska woda, chlor rozpuszczony w basenie, wiatr i klimatyzacja – bardzo trudno unikać ich w sezonie letnim, a to właśnie one powodują uczucie suchości skóry, nadmierne złuszczanie się naskórka, zaczerwienienia, przebarwienia i uszkodzenia pigmentacyjne. Więc co robić? Unikać zabawy i słońca? Niekoniecznie.

Antyoksydanty na ratunek skórze

Nasza skąpana w promieniach słonecznych skóra potrzebuje latem solidnej dawki skoncentrowanych, naturalnych antyoksydantów. Preparaty do letniej pielęgnacji  powinny zwierać w swoim składzie oleje roślinne, naturalne ekstrakty i witaminy. Oleje poprawiają elastyczność i aktywują w skórze procesy regeneracyjne, a także świetnie ją nawilżają. Warto sięgnąć po środki z witaminą E i C, które odżywiają i eliminują wolne rodniki. Również witamina A powoduje wygładzenie i lekkie rozjaśnienie skóry. Tak możemy odjąć lat naszej opalonej twarzy. I to właśnie zamknęliśmy w naszej magicznej buteleczce Serum do twarzy i ciała.

Serum do twarzy i ciała z linii Natural/Face and body serum – antioxidants

To ulubiony kosmetyk wielu z Was. Zawiera bogactwo naturalnych, cennych substancji aktywnych, które wspierają procesy regeneracji skóry. Posłuchajcie tylko, co zawiera: olej rokitnikowy (prekursor witaminy A), olej z zielonej kawy (unikatowe właściwości nawilżające dzięki fitosterolom), olej arganowy (pełen naturalnej witaminy E), olej z orzeszków makadamia (witaminy A, B i E oraz składniki mineralne), koenzym Q10 (wspomaga metabolizm komórek i ich regenerację), ekstrakt z chińskiej herbaty (polifenole), ekstrakt z dzikiej róży andyjskiej (witaminy A i C), ekstrakt z liści rozmarynu (naturalny filtr przeciwsłoneczny), witamina C.