Benefity

Program Samochodowy

Czy można sobie wyobrazić skutecznego lidera bez samochodu? Czy można kierować biznesem bez kierownicy? Pewnie można, ale… dzięki współpracy z Colway International nie musisz sobie nic wyobrażać! Mamy dla Ciebie program samochodowy szyty na miarę, a w nim bogatą ofertę marek samochodów – Ty wybierasz kierownicę, a my dodajemy Ci resztę.

W programie samochodowym Colway International znajdziesz ekonomiczne auta z bogatym wyposażeniem, które świetnie spiszą się w miejskich warunkach oraz marki premium, zapewniające komfort i luksus na każdym przejechanym kilometrze trasy. Luksusowy samochód daje prestiż i buduje wiarygodność. Wzbudzisz nim zainteresowanie otoczenia, a to świetny pretekst do nawiązania nowych relacji. Z takim autem kolejne sukcesy to tylko kwestia czasu.

Jakie warunki powinieneś spełnić, aby wziąć udział w programie?

  1. Pierwszy warunek to uzyskanie i utrzymanie (bądź tylko utrzymanie) premiowanej, wymaganej rangi min. Leader przez co najmniej 3 z 4 pełnych ostatnich okresów rozliczeniowych. Ranga Leader nie jest ogromnym wyzwaniem, jeżeli myślisz o tym biznesie poważnie. Z drugiej strony, jeśli jesteś zdecydowany na budowanie biznesu z C.I., narzędzie do pracy w postaci nowego, obrandowanego samochodu, będzie Ci potrzebne.
  2. Drugi warunek to podpisanie we własnym imieniu, na własny koszt i ryzyko umowy leasingowej, bądź umowy najmu krótko- lub długoterminowego samochodu w dedykowanych modelach, ze wskazaną przez Colway International spółką leasingową na specjalnych, korzystnych warunkach wynegocjowanych przez firmę. Podpisanie umowy leasingu bądź umowy najmu krótko- lub długoterminowego ze spółką leasingową może zostać poprzedzone jej wewnętrzną odrębną procedurą kwalifikacyjną, w celu sprawdzenia Twojej zdolności kredytowej.
  3. Konieczne jest również oznakowanie pojazdu naszym logo.
  4. Warunkiem otrzymania premii samochodowej z wyższej rangi jest jej utrzymanie, jednakże – w przypadku kiedy nie spełnisz tego warunku – naliczymy Ci premię samochodową z niższej rangi. Np. jeżeli nie utrzymasz rangi Director, otrzymasz dopłatę do raty z rangi Vice Director. Premia samochodowa jest rozliczana w okresach miesięcznych: zasadniczo do 5 dnia każdego miesiąca kalendarzowego. Zastrzegamy sobie prawo przesunięcia daty naliczenia premii w danym miesiącu kalendarzowym z uwagi na rozbieżności pomiędzy okresami rozliczeniowymi a trwaniem miesięcy kalendarzowych, przy czym poszczególne okresy rozliczeniowe nie mogą dublować się przy naliczaniu premii.

    Premia samochodowa jest rozliczana w okresach miesięcznych: zasadniczo do 5 dnia każdego miesiąca kalendarzowego. Zastrzegamy sobie prawo przesunięcia daty naliczenia premii w danym miesiącu kalendarzowym z uwagi na rozbieżności pomiędzy okresami rozliczeniowymi a trwaniem miesięcy kalendarzowych, przy czym poszczególne okresy rozliczeniowe nie mogą dublować się przy naliczaniu premii. Premia samochodowa jest premią netto i wypłacana będzie na podstawie faktury VAT wystawionej przez partnera.

Program samochodowy
Premia w PP Ranga
25 PP na OR Leader
40 PP na OR Vice Director
50 PP na OR Director
100 PP na OR Vice President
150 PP na OR President
200 PP na OR International President

Czy warto starać się o premię samochodową?
Posłuchajcie, co mówią posiadacze pierwszych samochodów z logo C.I.:

Poczuliśmy się wyjątkowo docenieni, kiedy otworzyliśmy drzwi, a w środku czekał na nas piękny bukiet kwiatów, szampan z najwyższej półki i list z gratulacjami. Byliśmy ogromnie poruszeni… Dech mi zaparło, kiedy zobaczyłam to wspaniałe wyróżnienie. Samochód zrobił również ogromne wrażenie na naszej rodzinie. Nasza córka pokochała go równie mocno jak my. Powiedziała, że jest z nas bardzo dumna, co liczy się dla nas jeszcze bardziej!

– opowiadają Agnieszka Chyćko i Henryk Lipa, którzy odebrali z salonu pierwsze, historyczne BMW.


Super, hybrydowy, jeździ jak marzenie. Moje wrażenia? Również super, warto dla takich chwil pracować! To marka luksusowa […], klasa sama w sobie. No i proszę mi przyznać, czyż nie wygląda kobieco?

– opowiada o swoich wrażeniach z przejażdżki Lexusem obrandowanym logo Cowlay International Grażyna Polańska.

A Ty? Kiedy złapiesz za kierownicę swojego biznesu?

RozwińZwiń

Konferencje zagraniczne

Konferencje międzynarodowe to nagroda za aktywność, która czeka na najlepszych. Kilkudniowy pobyt w luksusowym hotelu za granicą łączy w sobie dwie korzyści – możliwość poszerzenia swojej wiedzy i zdobycia nowych umiejętności w czasie szkolenia oraz wypoczynek w pięknym miejscu i integrację z innymi partnerami Colway International.

??? 2018


Już niebawem dowiecie się, gdzie wyruszymy w 2018 roku!

Dubai 2017


Dubai 2017. Luksus, który inspiruje. To miejsce o magicznej mocy, gdzie marzenia stają się rzeczywistością. Wiejący tu wiatr zabierze Cię w przyszłość. Tutaj budzi się umysł.

Dubai znalazł się na językach całego święta, dzięki nowatorskim i ambitnym projektom budowlanym, spektakularnym imprezom sportowym, biznesowym konferencjom i rekordom Guinnessa. Jak to możliwe, że w ciągu 40 lat na pustyni powstało najnowocześniejsze miasto na świecie? To proste – jeżeli uwolnisz wyobraźnię, uwierzysz, że można i zaprosisz do przedsięwzięcia odpowiednich ludzi, wszystko staje się możliwe! Dlatego w 2017 roku właśnie tam organizujemy dla Was III Międzynarodową Konferencję Colway International. Gratulujemy wszystkim zakwalifikowanym!
Lisboa 2016


Magiczna Lizbona! Wspaniałe miasto. Miejsce, z którego liderzy ruszali na podbój świata. Zwiedzaliśmy je z zapałem i ogromną przyjemnością. Rozpoczęliśmy od najstarszej dzielnicy Lizbony, pięknie zlokalizowanej pomiędzy rzeką Tag a Zamkiem Św. Jerzego - od Alfamy. Po wąskich, urokliwych uliczkach przewiozły nas symbole Lizbony – żółte wagoniki tramwajowe. Powoli pnąc się w górę, poczuliśmy atmosferę, panującą w tej części miasta. Zobaczyliśmy grób Vasco Da Gammy i Pomnik Odkrywców. Następnie wstąpiliśmy do słynnej cukierni, spróbowaliśmy pysznych ciastek z Belem – Pastel de Belem. Wieczorem udaliśmy się do jednej z restauracji w dzielnicy Alfama. Drugi dzień minął nam na czasie wolnym i biznesowej konferencji. Trzeciego dnia ruszyliśmy na samodzielne zwiedzanie stolicy Lizbony, aby każdy z nas mógł poczuć klimat tego niezwykłego miasta. Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja w Restauracji Petit Palais. Oczywiście nie zapomnieliśmy o naszej Colwayadzie! Część pierwsza odbyła się na piaszczystej plaży. Kolejnego dnia po śniadaniu rozpoczęliśmy miejską część. W tym mieście są takie miejsca, gdzie tylko obiektywem aparatu można uchwycić niezapomnianą atmosferę Lizbony. Urządziliśmy więc rajd fotograficzny! Wieczorem zjedliśmy kolację w Cervejaria Trinidade, znajdującej się w dzielnicy Chiado, blisko Bairro Alto. Następnego dnia zwiedziliśmy Sintrę, Cabo de Roca i Cascais. Wieczorem spotkaliśmy się w Sali konferencyjnej hotelu, aby wspólnie obejrzeć zdjęcia z Colwayady. W naszej organizacji potrzeba bycia razem jest równie ważna, jak jakość produktów, które dostarczamy naszym klientom. Chcemy, żebyście zobaczyli to na własne oczy. Wyglądamy świetnie, czujemy się jeszcze lepiej, żyjemy pięknie, razem zwiedzamy świat. Happy Together!Fuerteventura 2015


Końcówkę lata 2015 roku Partnerzy Colway International spędzili na malowniczej wyspie Fuerteventura. Liderzy odpoczywali, konkurowali ze sobą w olimpijskiej Colway’adzie, a także zwiedzali okoliczne Wyspy Kanaryjskie. Oprócz przyjemności i zabawy, Fuerteventura to biznes przez duże „B”! Uroczyste kolacje, Gala, spotkania i rozmowy. Wiatr we włosach, morska bryza i wspaniałe słońce – za tym będą tęsknić nasi Partnerzy, ale niezbyt długo, bo to wszystko i jeszcze więcej wydarzy się podczas kolejnej Międzynarodowej Konferencji Colway International. Warto powalczyć o kwalifikację, a ci, którzy byli na Fuerteventurze już to wiedzą! RozwińZwiń

Program Dodatkowych Korzyści

Colway International nagradza aktywnych. Program dodatkowych korzyści jest wsparciem dla wszystkich partnerów Colway International, którzy decydują się na promowanie swojego biznesu na targach, konferencjach, spotkaniach networkingowych itp. Rolę organizacyjną pełni Partner, ustalając i przygotowując wszystko od A do Z. Sam wyszukuje event, w którym chce wziąć udział, i podpisuje umowę z organizatorem, sam przygotowuje stoisko i prezentuje swoją ofertę. Ale to Colway International służy mu wsparciem finansowym w postaci dofinansowania wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych i wypożyczenia sprzętów, takich jak banery czy nawet rozkładane stoisko. Wysokość dofinansowania jest uzależniona od obrotu danego Partnera.

Warunkiem jaki należy spełnić, aby móc korzystać z Programu, to uzyskanie i utrzymanie bądź utrzymanie premiowanej Rangi Vice Director lub wyższej w danym Okresie Rozliczeniowym.

Drugi warunek to uzyskanie uprzedniej zgody Colway International na sfinansowanie konkretnego celu marketingowego. Jeśli masz już konkretny plan i wiesz, na co chciałbyś przeznaczyć pieniądze z funduszu, powinieneś przesłać propozycję celu marketingowego wraz z warunkami uczestnictwa i kosztem na adres marketing@colwayinternational.com.

Dla każdego Vice Directora (lub wyżej) obliczamy budżet w wysokości 1.5% od obrotu w Okresie Rozliczeniowym Grupy Osobistej. Obrót Grupy Osobistej obejmuje obrót wszystkich Partnerów zrekrutowanych przez Ciebie, aż do innej osoby znajdującej się także w premiowanej Randze, z wyłączeniem obrotów tej osoby wraz z jej grupą.

Budżet na cele marketingowe naliczany jest co cztery Okres Rozliczeniowe, a wymagalny w terminie 28 dni od zakończenia ostatniego z czterech Okresów Rozliczeniowych. Wypłata środków z budżetu następuje na podstawie faktury bądź faktury VAT obejmującej koszty poniesione na uprzednio zaakceptowany przez nas cel marketingowy. Do faktury/faktury VAT powinieneś załączyć kopię dokumentu źródłowego, wykazującego poniesione koszty. Termin płatności wynikający z faktury/faktury VAT nie może być krótszy niż 7 dni.

Możesz również otrzymać wsparcie w postaci wybranych przez siebie produktów lub materiałów reklamowych będących w ofercie Colway International. Wówczas rozliczenie przekazanych towarów nastąpi w cenie partnerskiej.

Wypożyczymy Ci również standy i inne materiały reklamowe na potrzeby uczestnictwa w zaakceptowanym wydarzeniu.

Jeżeli dopiero zaczynasz współpracę z Colway International, a chcesz wziąć udział w targach lub lokalnym wydarzeniu, zgłoś się do swojego Vice Directora – z pewnością chętnie wypożyczy dla Ciebie materiały i pomoże Ci w organizacji stoiska.

Czy warto starać się o udział w programie Dodatkowych Korzyści?

Program Dodatkowych Korzyści Colway International to kolejne świetne narzędzie, z jakiego możemy korzystać, i które bardzo pomaga nam w pracy.

Jesteśmy zespołem, który często bierze udział w akcjach prospectingowych. My - jak i nasi Partnerzy - lato przeznaczamy na reklamowanie firmy w różnych miejscach w Polsce i pozyskiwanie nowych kontaktów. Nie zawsze jesteśmy w stanie finansować stoisko ze środków własnych, a wtedy - pod warunkiem że jest to naprawdę duża impreza, jak np. „Biegnij Warszawo” (akcja przeprowadzona przez zespół Marcina Maruszaka) - wspomagamy się funduszem „Dodatkowe Korzyści”. Staramy się dysponować nim sprawiedliwie, dlatego korzystać mogą z niego osoby, które realnie na ten fundusz pracują - w końcu procent przeznaczany na ten program bierze się z naszych obrotów.

Pieniądze z funduszu pozwalają nam również na organizację wewnętrznych konkursów. Przykład? Ten zorganizowany dla zespołu Magdaleny Bartosik-Bordulak na uzyskanie Rangi Manager. Każda z osób, która tę rangę zdobyła, otrzymała zaproszenie na naszą konferencję zaplanowaną na 23 stycznia 2016 roku w Grodzisku Wielkopolskim.

Dodać należy, że w ramach Programu Dodatkowych Korzyści firma wyposaża nas w profesjonalne stoiska, które przydają się nie tylko na akcje w plenerze, ale znakomicie wyglądają również w pomieszczeniach zamkniętych wtedy, kiedy organizujemy np. Dni Otwarte Colway International. Firma o nas dba, a my - jeśli tylko korzystamy z Programu dodatkowych korzyści z głową – możemy wiele zyskać

- opowiada Vice President Colway International, Anna Dratwińska.

RozwińZwiń