Tajlandia 2018Body & Mind SPAW 2018 roku zapraszamy Cię w podróż do orientalnej Tajlandii. Odkryj razem z Colway International zapierające dech w piersiach widoki, nieziemskie wodospady i urokliwe azjatyckie uliczki z najlepszym jedzeniem na świecie.

Zobaczysz na własne oczy wyspy i wysepki, bajeczne plaże, tropikalną pierwotną dżunglę oraz pełną życia rafę koralową. Doświadczysz czasu mierzonego tradycją i smaku słodkiego lenistwa. Zobaczysz, czym jest zaufanie do natury. Odkryjesz relaksującą moc słynnego masażu tajskiego. Zachwycisz się kosmopolitycznym Bangkokiem.

Otwórz drzwi do świata uśmiechu. Naucz się, jak Tajlandczycy, celebrować każdy moment życia. Bądź z nami na IV Międzynarodowej Konferencji Colway International w Tajlandii.


You Can BE THERE. With UsOkres kwalifikacyjny
Od 38/17OR (19 września 2017) i trwał do 25/18 OR włącznie (tj. do 25 czerwca 2018).

Partner Zaproszenie dla Partnera Zaproszenie dla osoby towarzyszącej Utrzymaj rangę:
jaką? jak długo?
awansujący na rangę VD lub wyższą po raz pierwszy bezpłatnie bezpłatnie VD lub wyższa 9 OR
50% ceny 6 OR
nieuczestniczący w poprzednich Konferencjach Zagranicznych CI w randze posiadanej VD lub wyższej bezpłatnie VD lub wyższa 9 OR
50% ceny 6 OR
uczestniczący w Konferencji Zagranicznej CI za opłatą bezpłatnie VD lub wyższa 12 OR
50% ceny 9 OR
uczestniczący w poprzednich Konferencjach Zagranicznych bezpłatnie w randze VP, P i IP bezpłatnie D lub wyższa 32 OR (80%)
50% ceny 24 OR (60%)
uczestniczący w poprzednich Konferencjach Zagranicznych bezpłatnie w randze VD i D bezpłatnie VD lub wyższa 32 OR (80%)
50% ceny 24 OR (60%)
50% ceny 80% ceny 20 OR (50%)

Wspomnienia z Dubaju 2017

Prawdziwa pustynia, czerwony piasek, zachód słońca, którego nie da się opisać. To trzeba zobaczyć! Dołączajcie do Colway International! Czekamy na Was!

Barbara Buławska, Jeep Safari


Tylko się delektować i czerpać nową energię! Jestem wypoczęta i szczęśliwa. Wszystko to dzięki mojej pracy, którą uwielbiam!

Mariola Rymarczyk, drugi poranek


To złożony proces, aby otrzymać kwalifikacje na Międzynarodową Konferencję w Dubaju, trzeba było wykonać określony plan. Plan został wykonany, więc nagroda została przyznana. Dla nas ten wyjazd to przygoda życia, może pierwsza, ale nie ostatnia. To wspaniałe uczucie móc w gronie rodziny, starych przyjaciół czy też osób nowo poznanych, ale tak samo pozytywnie zakręconych jak my, zwiedzać świat, a przy okazji świetnie się bawić. Wspólne wycieczki, zabawy, posiłki, pogadanki to czas, kiedy mogliśmy się zupełnie odciąć od codzienności, natłoku obowiązków i pracy. Ale jest to też taki czas, gdzie chociaż przez parę dni można było zaczerpnąć totalnej beztroski, zupełnie jak małe dzieci. To niesamowite uczucie, które wciąż siedzi w głowie i wzbudza pragnienie, że chce się więcej.
Konferencja w Dubaju, najprościej mówiąc, była ukoronowaniem efektów naszej pracy. Niesamowita atmosfera, cudowni ludzie, przepiękne miejsca, doskonała organizacja wzbudziła w nas ogromne pragnienie bycia na kolejnych konferencjach. Szkoda, że takie wyjazdy odbywają się tylko raz w roku. Nasze kolejne wyzwanie to niezwykła konferencja, która odbędzie się w Tajlandii. Już nie możemy się doczekać.

Monika Suska-Łojek i Mariusz Łojek


Dubaj to miasto, w którym wszystko jest naj... Na Gali Colway International były najpiękniejsze wrażenia, najserdeczniejsze spojrzenia, najcudowniejsze uczucia, najmocniejsze uściski dłoni, najszczersze uśmiechy, najżyczliwsze słowa, najcieplejsze wzruszenia...

Zbigniew Liss, Uroczysta Gala Colway International


Warto uczestniczyć w Międzynarodowych Konferencjach, ponieważ jest to czas wspaniałej wymiany informacji z osobami z całego świata! Można skonfrontować swoje poglądy, pomysły, to mix pracy i zabawy, po tygodniu razem różnice językowe zupełnie znikają. Czas spędzony na Międzynarodowej Konferencji Colway International będzie zawsze z nami, ponieważ jest niezapomniany! Happy together... Together forever!

Cinzia Tarabelloni

Czytaj dalej... Zwiń